Kee*-Diary

Blog už mně nebaví a to totálně!

21. dubna 2011 v 16:26 | Kee *
No takže na blog vám kašlu!Už prostě seru na to klidně
si mně Affs smažte,je mi celej blog ukradenej!

Víkend a já mám trošku nálady na blog..=P

15. dubna 2011 v 20:18 | Kee *


Zdravím.
Takže kdo si přečetl minulý článek,ví,že jsem slíbila,že sem budu chodit o víkendy,tak jsem tu,no ale jenom kvůli nudě,nevim co mám dělat tak píšu kraviny na blog.Popravdě,blog už mně zkrátka a dobře nebaví.Nechci se po někom opičit,ale budu sem chodit jako Blanch,když se mi chce a vím co přidat!Důvody znáte!Nebudu do každého článku psát důvody proč na blog už moc nechodím!To mně vážně nebaví,dneska 'možná' přibyde nějaká grafika,ale sama tomu nevěřím.Nebudu přidávat články z nucení samotnou!Nevím jakou grafiku přidám,ale nějaký ty avatary by to být mohly a nebo nějaký blend,ale to pochybuju že budu mít tolik síly.Důvod který jsem neoznámila z důvodu že jsem to sama nevěděla je ten,že mi z matiky a dějepisu vychází něco mezi 2 a 3 takže to musím vylepšit!Myslete si že jsem šprt je mi tou zadku,abych byla slušná,ale mně na známkách a vzdělanosti záleží!Dneska se kouknu k Affs,protože jsme tam jaksi dlouho nebyla a aby jsi nemysleli že nejsem poctivá!Ony ke mne chodí taky tak jim to oplatím,není to z nucení,ale z toho že se chci podívat co je u nich nového,nuže ale nebudu tu vypisovat důvody proč jdu k Aff ne?..:D Tak já se zatím loučím.Čau

Co s blogem?

12. dubna 2011 v 20:40 | Kee *


Takže,přemyšlela jsem o tom,že blog zruším,ale ne budu prostě pokračovat,když nebudu mít náladu jít na blog nepůjdu,ale rozhodně sem nebudu chodit každej den a psát blbý keci co se ten den stalo,to vůbec!Někdy se stane že články přednadstavím,ale to asi ne,to samozřejmě k ničemu nebylo nu,ale takže nejívíc sem budu chodti asi v sobotu a v pátek,protože je to vlastně výkend a není škola sice se vůbec doma neučim,ale stejně mně blog o ty školní dny nebaví,nevím proč,prostě sem budu chodit o víkendech..;)

Hiatus

9. dubna 2011 v 11:45 | Kee *
Ahoj,takže jsem trošku zapřemýšlela jestli blog pozastavím a budu si užívat krásného počasí a rozhodnutí je,že ho pozastavím,no ale jen z části!Budu odpovídat na komentáře,ale články přidávat nebudu,no semtam nějakej ten deníček ano,ale jinak ne.Blog mně nebaví,ale ono to období zase přijde,to jak jsem an blogu závislá mi blog ještě zhnusuje,takže KONEC závislosti!Budu sem chodit jen málo a stejně v létě jedu na dovolenou a to si sebou mám vzít notebook jenom kvůli debilnímu blogu?Aby jste byli spokojení?..NE!Takže KONEC závislosti!Nazdar ;)


Hlásek? =D

8. dubna 2011 v 21:33 | Kee *

Ahoj zlata <3 Tak sjem postoupila do 8.kola SONB =) A potřebuji hlas za Kee* je to u Zwondy a tak mi an tom záleží .. =) Tak ted ypokud možno tady,ráda vám to oplatím a pokud zrovna nebudete potřebovat hlásnout tak mi napište co na avatar(jen celebritu)Jinak jsem dlouho nepsala deníček .. =D ale tak grafiku jsem přidala =) No te%d vlastně jsem i spoluadminkou tak to trošku nestíhám =)

Tak tady vidíte jakej jsem debil =D

2. dubna 2011 v 22:40 | Kee *

My jsme talentovaný ne? .. :D máme na výhru Svět má talent? .. :DD

Dnešek =)

2. dubna 2011 v 20:15 | Kee *
Ahoj,dneska určitě přibydou fotky.Pořád jsem neměla nápad co mám vyfotit až nakonec jsem vyfotila se setřenkou bubliny .. :D originální nápad ne? .. :D Přidám to sem buď dneska nebo zítra .. :P ale určitě ro tu někdy bude .. :) Jinak už nejsem spoluadminka na lovelays,protože zkončily .. :( Zeptám se Zwondy jestli bych si ten blog nemohla nechat..ale si bych to nezvládala .. :) Jinak dneska jsem byla na fotbale..hrály 98 :DD zrovna byl v bráně te otravnej kluk .. :D modlila jsem se aby jsi mě nevšiml,ale tak seděli jsme nahoře takže snad nemá tak dobrý oči a neviděl mně .. :DD No nic jpokusit o další jdu se pokusit o další fotky báj <3

Fotka =D =)

1. dubna 2011 v 22:44 | Kee *
Mám tu pro vás včerešjí fotku.Hodnotíte
pomocí hvězdiček ↓ Děkuji a fotka je tu:

Byli by jste tak hodní a...

1. dubna 2011 v 20:10 | Kee *
Mohla bych vás poprosit o jeden hlásek?Kdyby ano tak pro Kee* tady:http://lovelays.blog.cz/1104/7-kolo-sonb
Děkuji moc ♥ Do komentářů napište kolikátý hlásek a kde chcete hlásnout vy ;)

Já jsem ho,ale nikdy milovat nepřestala!

27. března 2011 v 14:44 | Kee *

Takže od tý doby co jsme se rozešly,tak furt myslím jen na něj.Nemůžu ho vypustit z hlavy strašně mi chybí ty večery co jsme si psaly.I když se mi líbí spousta kluků myslím jenom na něj,nemůžu za to že jsem tak citlivá,nemůžu si zvyknout na to,že mně kluci pořád odmítají.Pořád jsem si ho nedala pryč z tapety na mobilu,furt tam tu jeho krásnou fotku mám.Na blogu mám uložený fotky který jsem upravila,nemůžu se na to dívat,protože se mi potom rozbuší srdce a mám na sebe děsnej vztek.Na ten jeho výraz když jsme se porvé viděly nikdy nezapomenu!Na tu zprávu co mi napsal taky ne,vím úplně přesně jak to bylo napsaný a začínám tu zprávu nenávidět,protože mi zničila život!Já se opravdu snažím z celýho srdcevšechno zahodit a pošlapat to,chci se těch vzpomínek zbavit,ale když si píšeme jako 'kamarádi' tak se mi to všechno vrací.Já vím,že mu je to uplně u pr*ele,ale mně to nevadí,jás i myslím své a to je,že ho pořád MILUJU a nikdy jsme nepřestala!Vzpomínky zůstanou!!!

Tu písničku jsem si oblíbila...Proč?Sama nevím =)

26. března 2011 v 20:11 | Kee *
Takže poslední dobou často poslouchám písničku jménem S&M no její video je celkem provokativní a text?Ani nemluvím.Ale písnička se mi líbí celkově.Nevím co je na ní tak hezký,ale prostě jí sem musím dát.Na youtube jsem nenašla to originální,ale tohle stačí,kámoš mi říkal že je to prý jen remix,nevím jestli je to pravda,že ta písnička vydaná nebyla.
Tak tady to je:

Na koupák =)

26. března 2011 v 12:50 | Kee *
Ahojky takže za chvilku jedu na koupaliště s tátou :) no možná že už teď tak já se jdu olíkata a pojedu :) bude opět sranda :) tak jo zatím pá :)

Haldy :Dd

25. března 2011 v 20:15 | Kee *
Takže teď právě poslouchám písničky od Maci .. :DD jsou prostě best .. :D no tak vám uvedu aspoň 2 :D tady:


Prostě haldy .. :D nejvíííc .. :D Drahomíra .. :D no nic já si jdu vychutnávat Zadkomrdky .. :D musím se to naučit .. :D

Jsem u táty,ale foťák má teta :/

25. března 2011 v 19:04 | Kee *
Takže bohužel žádné fota nebudou .. protože teta má foťák na horách .. no tak nic nevadí :) jinak možná budu mít photoshop,pokud mi ho pošle :) ale tak budou tu patlanice jedna za druhou :) :D tak zatím :)

Za chvilku jedu k tátovi a potom vyřídit ty vaše otravný reklamy .. xD

25. března 2011 v 16:31 | Kee *


Hoj tak,že za chvilku jedu k tátovi a potom pujdu vyřídit reklamy,zase jich tam nabylo docela dost .. =) jinak dneska ve škole to bylo nic moc..=/ zase jsem se zamilovala =D ale nechci s ním chodit .. =D je divnej .. =D no tak já se jdu oblíknout a připravit se a potom sednu na bus a frčím,dneska možná přibydou nějaký ty fotky,pokud bude u táty foťák..=) pokud tam nebude,,smůla =D njn tak já letím zatím pa =) btw:Ještě nakonec bude v nejbližší době nový layout =) a chystám,že se budu stěhovat,ještě nevím =)

Zase sranda .. :DD

23. března 2011 v 19:01 | Kee *


Ahoj tak dneska jsem byla zase venku s těma mejma...Nakonec máme jiný jména LOL.gif LOL image by LoveEmmalina Takže já zůstávám Konikuřka,ale Matěj je teď Kečesák a Danča Prdelnice njn dneska jsme se zase hafo nasmály .. s nima nejvíc .. i_0670.gif image by Salisko Keči si koupil novou kšiltku a brejle,jako já .. :D No je v tom vážně zabijáák sluší mu to .. 19-1.gif image by Salisko no dneska ve škole jsem dostala 3,4 :D angry-2.gif image by Salisko já to říkám furt,že jsem strašně chytrá .. No tak teď k blogu...Strašně o dost mi klesla návštěvnost.. no nebudu to řešit,choďte si sem jak chcete,já stejně zachvíly bouchnu a seknu s tím :D no nic tak já jdu něco spitvořit.. :D

Ceny pro mně

22. března 2011 v 19:25 | Kee *

Co se jara týče..

22. března 2011 v 10:54 | Kee *Tak jak už asi všichni víme,tak je jaro a dělá se hezky.Svítí sluníčko a méně prší a taky proto jsou tu důvody proč budu chodit na blog míň než dřív..Za chvíly jsou prázdniny,no za celý prázdniny se sem stavím vážně jen maličko protože jedu na dovču na jeden měsíc a potom stanovat do Ruska...Takže budu vážně nedostupná..No začala jsem chodit víc ven s kámšema a to je vážně lepší než jen sedět u počítače a pozorovat jestli náhodou někdo nenapsal komentář ..To mě moc nebaví.Nevím jestli na ty prázdniny blog pozastavím,ale upozorňuji vás že budu vážně nedostupná klidně si mně Affs potom smažte,ale stejně věřím,že někdy kolem prázdnin blog zruším..No nemám na to ještě dost síly,ale někdy to přece nastat musí..Nebudu tu věčně a nechci opakuji už asi po 100 nechci být na blogu závislá!A omezovat s ekvůli němu nebudu!NIKDY!Včera jsme si to strašně užily a na blog jsem vůbec nemyslela!Ve škole chodím na bog i o hodinu!Abych zjistila jestli někdo okomentoval článek!?No je tohe normální?!Já myslím že ne takže od teď se přestávám blogem omezovat a budu sem chodit co nejméně!Grafiku budu dělat vážně jen zřídka a layouty budu měnit 1 za dva měsíce,nebudu přece měnit layout každý týden,to už bych se vážně musela zbláznit!Takže bych chtěla upozornit Affs,že už nebudu tak aktivní,chci si také užívat můj reálný život a taky je tu škola musím se aspoň 2 hodiny v dnu učit!Na knížku jsem doma nesáhla ani nepamatuju!Vůbec se neučíma,el známky mám dobrý,ale když přinesu špatnou seřvou mně že jsme se neučila..takže milý návštěvníci se*u na to!Mějte se!

Prostě nejvíc .. ♥

21. března 2011 v 18:18 | Kee *
dadlinka98.blog.cz

Ahojky tak před chvilkou jsem přišla z venku byla jsem s Kundicí a Pí*ou salami xDD prostě nejvíc dneska s nima .. Co jsme se nasmály ve výtahu .. xD a potom ten útěk ,, xD a vrátily se.. Ááá strašně jsem si to užila,ale chtěla jsem vyfotit ty boty a já na to potom zapomněla xDD takže sory .. xD teď si píšu s lidičQama xD na facebooQu xD áá my máme haldy .. xD MUCQ! .. xD njn tak teď fotQy .. :DDD jinak to Q nepíšu ale dnesQa musím .. xD mucQ ♥ xDD

Jakože člověk závislý na drogách .. xD

Já som crazy,to každý ví .. ;DD

21. března 2011 v 15:01 | Kee *


Ahoj tak před chvílí jsem přišla ze školy,hned po tom na očkování a teď jsem tady,teď vám sem dávám fotky když jsme byli před školou.. =) s mím kloboukem a brýlemi,už jsem zotavená a kluka rozhodně nechci!CHCI TY BOTY LACOSTE! =D kdo četl minulý článek,ví o co se jedná .. ;)) no dneska jsem dostala 2 jedničky =D ''Dobřé já'' =D dneska jsem si to užila!Fotky:

Nevědla jsem že mně nekdo fotí .. =D

Komplet =D brejle+kloboučíík =D

Mistr a jeho fanynka =D

 
 

Reklama